Newmark Polska rośnie w siłę na Pomorzu i Kujawach

Michał Rafałowicz, doświadczony ekspert rynku nieruchomości, objął stanowisko Dyrektora Regionalnego w Newmark Polska odpowiedzialnego za województwa pomorskie, zachodnio-pomorskie i kujawsko-pomorskie. Ponadto, do kierowanego przez Michała zespołu dołączyła Kaja Karbowska, która będzie doradzała najemcom poszukującym powierzchni biurowych i magazynowych na Pomorzu i Kujawach.

- Bardzo się cieszę, że Michał i Kaja dołączyli do Newmark Polska, tym bardziej, że już wcześniej mieliśmy przyjemność współpracować. Są wysokiej klasy specjalistami na rynku nieruchomości komercyjnych, a dzięki profesjonalnej wiedzy i zaangażowaniu znacząco wzmocnią nasz zespół reprezentacji najemców. Polska północna jest naszym strategicznym obszarem działalności ze względu na duże zainteresowanie tym regionem wśród inwestorów krajowych i zagranicznych oraz rozbudowaną infrastrukturę portową, drogową i kolejową – mówi Piotr Kaszyński, Partner Zarządzający, Newmark Polska.

- Dzięki kolejnym inwestycjom w infrastrukturę portową oraz morskim i lądowym terminalom intermodalnym, polskie porty mają szansę konkurować z portami w Niemczech czy Holandii. Z każdym rokiem przybywa firm, które swoje cele logistyczne postanawiają realizować właśnie na Pomorzu i Kujawach. Dostrzegamy duży potencjał rozwoju nowego łańcucha logistycznego, który połączyłby Morze Bałtyckie z Adriatykiem, szczególnie teraz, w dobie zakłóceń łańcuchów dostaw. Polska północna i Kujawy mogą stać się beneficjentami tych zmian. W Newmark Polska zapewniamy najlepszych specjalistów w tym regionie, którzy służą inwestorom profesjonalnym wsparciem i wiedzą – mówi Jakub Kurek, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w firmie doradczej Newmark Polska.

Michał Rafałowicz jest doświadczonym specjalistą rynku nieruchomości, szczególnie w obszarze inwestycji przemysłowych i magazynowych. Do jego głównych obowiązków jako Dyrektora Regionalnego w Newmark Polska będzie należało prowadzenie procesów relokacji i renegocjacji umów najmu w imieniu najemców powierzchni magazynowych i biurowych w Polsce północnej. Poprzednio pracował w CTP na stanowisku Business Development Director oraz w firmie Cresa Polska jako Dyrektor Regionu Pomorskiego. Michał był także Głównym Specjalistą ds. Inwestycji w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego i studiów podyplomowych na Uniwersytecie Gdańskim, Politechnice Gdańskiej i Glyndŵr University w Wielkiej Brytanii, zdobył także tytuły MBA i L.L.M w Apsley Business College of London. Michał jest także wykładowcą na Uniwersytecie Gdańskim.

Kaja Karbowska jako Doradca w Newmark Polska będzie odpowiadać za reprezentację najemców powierzchni magazynowych i biurowych w Polsce północnej. Poprzednio pracowała między innymi w CTP na stanowisku Transaction Support Manager oraz w firmie Cresa Polska jako Doradca. Ukończyła studia na Uniwersytecie Gdańskim na kierunkach gospodarka przestrzenna i zarządzanie oraz jest w trakcie studiów podyplomowych w zakresie zarządzania nieruchomościami i projektami deweloperskimi.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.