Newmark Polska wydaje magazynową mapę Polski

Firma doradcza Newmark Polska przygotowała „Magazynową mapę Polski”. Jest to narzędzie przydatne dla firm poszukujących powierzchni magazynowej lub przemysłowej.

Na mapie uwzględniono wszystkie nowoczesne inwestycje magazynowe klasy A realizowane przez deweloperów w kluczowych lokalizacjach w całej Polsce, a także aktualne korytarze przebiegu autostrad, dróg ekspresowych oraz planowaną sieć infrastruktury drogowej.

- Nasza mapa ułatwia monitorowanie inwestycji w nowych lokalizacjach, a także pokazuje rozbudowy istniejących parków. To narzędzie pozwala pozostawać na bieżąco z postępami modernizacji sieci drogowej w całym kraju. Jest to nieodzowny element naszej pracy z najemcami, którzy chcą zoptymalizować lub rozszerzyć swoje łańcuchy dostaw, zidentyfikować nowe lokalizacje i podjąć strategiczne decyzje – mówi Jakub Kurek, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w firmie doradczej Newmark Polska.

Mapa powierzchni magazynowych firmy Newmark Polska została wydana tylko w wersji papierowej. Aby ją otrzymać, prosimy o wysłanie wiadomości na adres: magazyny@nmrk-global.com.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.