Nowa edycja magazynowej mapy od Newmark Polska

Firma doradcza Newmark Polska przygotowała „Magazynową mapę Polski”. Narzędzie to dostarcza przekrojową analizę krajobrazu logistycznego Polski, uwzględniając ważne punkty takie jak lokalizacje magazynów, infrastrukturę transportową oraz rozwijające się strefy przemysłowe.

Mapa magazynowa stworzona przez Newmark Polska stanowi kompleksowe narzędzie dla inwestorów, deweloperów, dostawców usług logistycznych oraz firm poszukujących miejsca na składowanie towarów.

Newmark Polska, jako czołowy doradca w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, posiada niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczyć tak kompleksowy produkt. Ich mapa magazynowa to unikalny zasób, który może wspomóc kluczowe decyzje biznesowe w sektorze logistycznym.

- Nasza mapa stanowi kluczowe narzędzie do monitorowania inwestycji w nowych lokalizacjach, jak również do obserwowania rozwoju już istniejących parków przemysłowych. Umożliwia ona utrzymanie ciągłości informacji o modernizacji sieci drogowej w kraju – mówi Jakub Kurek, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w firmie doradczej Newmark Polska. – Mapa jest niezastąpiona w naszej pracy z najemcami, którzy chcą zoptymalizować lub poszerzyć swoje łańcuchy dostaw, znaleźć nowe lokalizacje i podjąć strategiczne decyzje.

Mapa powierzchni magazynowych firmy Newmark Polska została wydana tylko w wersji papierowej. Aby ją otrzymać, prosimy o wysłanie wiadomości na adres: magazyny@nmrk-global.com.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.