Nowe inwestycje Magneti Marelli w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

Nowe inwestycje Magneti Marelli w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

Magneti Marelli to firma z sektora motoryzacyjnego, która w Polsce prowadzi produkcję w pięciu zakładach i zatrudnia ok. 3 tys. pracowników. Firma otrzymała trzy nowe zezwolenia na prowadzenie działalności w strefie, a dokładniej jedno w Sosnowcu oraz dwa w Bielsku-Białej. Projekty dotyczyć będą modernizacji hal produkcyjnych oraz budowy nowych powierzchni magazynowych i biurowych. Oprócz Magneti Marelli na realizację nowych projektów na terenie KSSE w ostatnim czasie zdecydowały się również firmy Tenglong Polska i Aweco Polska Appliance, gwarantując ok. 40 nowych miejsc pracy. W Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej działa ponad 300 krajowych i międzynarodowych firm, które zainwestowały już ponad 30 mld PLN i stworzyły ponad 70 tys. miejsc pracy.

Nowe inwestycje Magneti Marelli w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.