Nowy najemca w Pomorskim Centrum Logistycznym

DSV Solutions, operator logistyczny, wynajął 9.000 mkw. powierzchni magazynowej w Pomorskim Centrum Logistycznym należącym do firmy Goodman. 

Duńska firma oferuje usługi transportowe na całym świecie drogą lądową, lotniczą, morską i kolejową. Specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach logistyki kontraktowej.

Pomorskie Centrum Logistyczne znajduje się w sąsiedztwie terminalu głębokowodnego DCT, największego terminalu kontenerowego w Polsce. Dzięki temu połączeniu Polska łączy się z innymi krajami poprzez transport kolejowy, drogowy i morski. Centrum leży w sąsiedztwie drogi ekspresowej S6 i autostrady A1 oraz Międzynarodowego Lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. 

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.