Nowy najemca w Pomorskim Centrum Logistycznym

DSV Solutions Pomorskie Centrum Logistyczne

DSV Solutions, operator logistyczny, wynajął 9.000 mkw. powierzchni magazynowej w Pomorskim Centrum Logistycznym należącym do firmy Goodman. 

Duńska firma oferuje usługi transportowe na całym świecie drogą lądową, lotniczą, morską i kolejową. Specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach logistyki kontraktowej.

Pomorskie Centrum Logistyczne znajduje się w sąsiedztwie terminalu głębokowodnego DCT, największego terminalu kontenerowego w Polsce. Dzięki temu połączeniu Polska łączy się z innymi krajami poprzez transport kolejowy, drogowy i morski. Centrum leży w sąsiedztwie drogi ekspresowej S6 i autostrady A1 oraz Międzynarodowego Lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. 

DSV Solutions Pomorskie Centrum Logistyczne

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.