Nowy najemca w warszawskim parku Prologis

Nowy najemca w warszawskim parku Prologis

Firma PRO-Logis/JASTAR wynajęła 3 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku Prologis Park Warsaw II w Warszawie. 

Inwestycja, w której firma PRO-Logis wynajęła powierzchnię, to centrum logistyczne oferujące najwyższej jakości przestrzenie magazynowe i biurowe. Kompleks jest tak położony, że umożliwia dystrybucję towarów klientowi w samej stolicy, całej aglomeracji i poza nią.

Firma PRO-Logis działa na warszawskim Żeraniu, jako firma logistyczna, nawiązuje długofalowe i owocne partnerstwa. Tworzy indywidualne pakiety usług logistycznych oraz magazynowych. Dzięki zachowaniu światowych standardów oraz zupełnie klarownego łańcucha dostaw, firma jest absolutnym pionierem usług logistycznych. 

 

źródło: http://www.propertynews.pl/magazyny/nowy-najemca-w-warszawskim-parku-prologis,76530.html

Nowy najemca w warszawskim parku Prologis

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.