Omnipack uruchamia centrum logistyczne w Panattoni Park Gorzów

Omnipack uruchamia centrum logistyczne w Panattoni Park Gorzów

Omnipack zajmująca się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań w zakresie usług fulfillment, wynajęła blisko 6,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej w nowo powstającym parku logistycznym Panattoni Park Gorzów.

Omnipack świadczy sklepom internetowym kompleksową obsługę w modelu fulfillment. Do tej pory firma dysponowała dwoma magazynami klasy A zlokalizowanymi w okolicach Warszawy o łącznej powierzchni 5,3 tys. mkw. Nowe lokalizacje to zwiększenie powierzchni o 13 tys. mkw.

Ulokowanie nowego centrum magazynowego Omnipack w dynamicznie rozwijającym się Gorzowie Wielkopolskim, tuż obok niemieckiej granicy, jest elementem szerokiej strategii firmy, dotyczącej obsługi klientów z rynków zachodnich.

Panattoni Park Gorzów Wielkopolski to już kolejny projekt dewelopera w województwie lubuskim, będący jednocześnie pierwszym obiektem typu multi-tenant w Gorzowie. Panattoni Park Gorzów Wielkopolski składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni ponad 69 tys. mkw. Dzięki możliwości elastycznego kształtowania modułów, park jest w stanie sprostać wymaganiom klientów z różnych branż.

Omnipack uruchamia centrum logistyczne w Panattoni Park Gorzów

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.