Panattoni buduje centrum dystrybucyjne w Gdyni

Panattoni buduje centrum dystrybucyjne w Gdyni

Panattoni Europe planuje nową inwestycję o nazwie Panattoni Park Tricity North w okolicach Gdyni. Centrum dystrybucyjne docelowo będzie oferowało powierzchnię o wielkości 45 tys. mkw. Zostanie zrealizowana nieopodal Bałtyckiego Terminala Kontenerowego i Obwodnicy Trójmiasta. Planowane oddanie obiektu do użytkowania zapowiadane jest na III kwartał 2019 roku. Do tej pory deweloper był obecny w czterech gdańskich lokalizacjach z 76 tys. mkw. powierzchni i podobną wielkością obiektów w trakcie budowy.

Panattoni Park Tricity North zlokalizowany będzie 8 km od Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego (BCT Gdynia) oraz około 10 km od centrum Gdyni. Inwestycja znajduje się 8 minut od Obwodnicy Trójmiasta (droga S6 prowadząca do autostrady A1 i drogi ekspresowej S7) 8 km od BCT Gdynia i 10 km od centrum Gdyni. Obiekt położony jest na przecięciu morskich szlaków transportowych ze Skandynawii, czy Europy Zachodniej, a kontenerowce wypływające z Gdyni docierają do odległych zakątków świata, jak Tanzania, czy Jemen.

Panattoni Park Tricity North składać się będzie z jednego budynku magazynowego klasy A o całkowitej powierzchni ok. 45 tys. mkw. Najemcy będą mogli skorzystać z najnowocześniejszych rozwiązań składowania towarów, licznych doków, bram z poziomu „0” oraz obszernych placów manewrowych. Dodatkowo obiekt wyposażony jest w liczne rozwiązania energooszczędne i proekologiczne, które zapewnią mu uzyskanie certyfikatu BREEAM.

Panattoni buduje centrum dystrybucyjne w Gdyni

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.