Panattoni rusza z budową centrum logistycznego Carrefour Polska

Panattoni rusza z budową centrum logistycznego Carrefour Polska

Panattoni Europe rozpoczyna budowę największego centrum logistycznego firmy Carrefour Polska w kraju. Będzie to obiekt o charakterze BTS i powierzchni ponad 63,6 tys. mkw. Inwestycja powstaje w Rawie Mazowieckiej, a jej zakończenie zaplanowane jest na koniec 2019 roku.

Po raz drugi deweloper został wybrany przez Carrefour Polska na dostarczanie nowoczesnej powierzchni magazynowej. Obiekt, którego metraż wynosi ponad 63,6 tys. mkw. budowany jest na ponad 20-hektarowej działce w Rawie Mazowieckiej. Część magazynowa wynosić będzie 61,5 tys., a biura i pomieszczenia socjalne zaplanowane zostały na 2,1 tys. mkw.

Inwestycja w Rawie Mazowieckiej będzie trzecim centrum dystrybucyjnym w obecnym łańcuchu dostaw Carrefour Polska, z którego obsługiwane będą przez ID LOgistics wszystkie formaty stacjonarne sieci w środkowej i wschodniej Polsce. Ukończenie całego obiektu przewidziane jest na IV kwartał 2019 r. z wcześniejszym dostępem najemcy już we wrześniu. Umowa najmu została podpisana na 10 lat.

Nowa inwestycja dla Carrefour Polska powstanie pod Rawą Mazowiecką, w regionie Polski Centralnej. Obiekt znajdować się będzie w sąsiedztwie drogi ekspresowej S8 oraz w odległości 100 km od skrzyżowania autostrad A1 z A2.

Panattoni rusza z budową centrum logistycznego Carrefour Polska

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.