Polska Grupa Ceramiczna w Central European Logistics Hub w Łodzi

PGC w Central European Logistics Hub w Łodzi

Polska Grupa Ceramiczna wynajęła 6 500 mkw. powierzchni magazynowo – biurowej w Panattoni Central European Hub w Łodzi. PGC istnieje od 2013 roku, zrzeszając największe polskie firmy z branży płytek, ceramiki i armatury. Członkowie grupy dystrybuują produkty z fabryk z całego świata przez sieć kilkudziesięciu salonów sprzedaży.

Park Central European Logistics Hub zlokalizowany jest w Łodzi, przy autostradzie A1 oraz około 30 km od węzła Łódź Północ, który stanowi skrzyżowanie autostrad A1 i A2. Jest to, jak do tej pory, największy w Polsce kompleks logistyczny budowany przez dewelopera Panattoni Europe.

PGC w Central European Logistics Hub w Łodzi

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.