Primavera Parfum nowym najemcą Panattoni Park Warsaw North II

Firma Primavera Parfum, krajowy lider wielokanałowej sprzedaży oraz obsługi e-commerce w branży beauty, wynajęła powierzchnię magazynową klasy A w Panattoni Park Warsaw North II. Najemca do swojej dyspozycji ma ponad 5000 mkw., które zostały dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. W negocjacjach z wynajmującym spółkę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Od 1991 r. spółka Primavera Parfum specjalizuje się w dystrybucji markowych perfum premium, kosmetyków do makijażu, produktów do stylizacji włosów i środków do pielęgnacji skóry. W stałej ofercie firmy znajduje się ponad 25 000 produktów, które pochodzą od ponad 1000 marek. Jako hurtownia Primavera Parfum obsługuje nie tylko klientów prowadzących stacjonarne punkty sprzedaży, ale również proponuje model współpracy w postaci dropshippingu. Bogata oferta w połączeniu z krótkim czasem dostawy zamówień spowodowała, że aktualnie z Primavera Parfum współpracuje ponad 500 partnerów handlowych.

Z początkiem 2021 roku dystrybutor e-commerce wdrożył strategię opartą na usłudze wielokanałowości, oferując swoim klientom szerokie spektrum kanałów sprzedaży kosmetyków i perfum (m.in. strefy marek, dedykowane e-sklepy czy własne sklepy internetowe). Dzięki tak szerokiej ofercie Primavera zapewnia pełne pokrycie rynku e-commerce, spójność treści (co jest kluczowe w przypadku kampanii marketingowych), a także optymalizację sprzedaży przy pełnej kontroli poziomu cen.

– Aby rozwijać swoją działalność w tym zakresie oraz umacniać pozycję rynkową, firma Primavera Parfum zdecydowała się przenieść prowadzone operacje z magazynu na warszawskim Targówku do Panattoni Park Warsaw North II. O wyborze tej lokalizacji zadecydowała dostępność powierzchni dostosowanej do potrzeb magazynowania produktów ADR. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć firmę Primavera Parfum w jej planach dalszego rozwoju – mówi Miłosz Borkowski, Senior Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska.

– Firma Primavera Parfum szukała nowoczesnej powierzchni magazynowej w okolicach Warszawy. Panattoni Park Warsaw North II spełnia lokalizacyjne, jakościowe i techniczne wymagania naszego Klienta. Dzięki korzystnemu położeniu parku firma może obsługiwać zarówno warszawski, jak i ogólnokrajowy rynek – mówi Agnieszka Marczak, Starszy Doradca w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska.

Zlokalizowany tuż przy drodze ekspresowej S8 Panattoni Park Warsaw North II oferuje nowoczesne magazyny klasy A, które zostały przystosowane do zróżnicowanych potrzeb najemców. Inwestycja wyróżnia się też pod względem zastosowanych rozwiązań proekologicznych i energooszczędnych, w rezultacie czego została ona certyfikowana w systemie BREEAM.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.