Producent i dystrybutor sprzętu sportowego najemcą magazynu Panattoni w Sosnowcu

Producent i dystrybutor sprzętu sportowego najemcą magazynu Panattoni w Sosnowcu

Sportvida, producent i dystrybutor sprzętu sportowego oraz akcesoriów sportowo-rekreacyjnych, sfinalizowała umowę najmu powierzchni biurowo-magazynowej w Panattoni Park Sosnowiec I.

Sportvida Sp. z o.o. jest firmą wywodzącą się z branży sportowej, o wieloletnim doświadczeniu w produkcji, bezpośrednim imporcie, wprowadzaniu do obrotu i oferowaniu produktów sportowych, a także różnego rodzaju akcesoriów sportowo-rekreacyjnych dla klientów w Polsce i za granicą.

Powierzchnia nowego magazynu Sportvida Sp. z o.o., zlokalizowanego w Panattoni Park Sosnowiec I wynosi 1150 mkw.

Panattoni Park Sosnowiec I to projekt składający się z dwunastu budynków magazynowych o łącznej powierzchni ok. 300 000 mkw. dostosowanej do magazynowania oraz lekkiej produkcji

Producent i dystrybutor sprzętu sportowego najemcą magazynu Panattoni w Sosnowcu

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.