Pronordic Group otwiera fabrykę w Polsce

Firma Pronordic Group, zajmująca się produkcją e-rowerów, podpisała umowę najmu na powierzchnię produkcyjno-magazynową o wielkości około 3,6 tys. mkw. w Pruszczu Gdańskim. W nowej fabryce będą zajmować się montażem pojazdów, a także magazynowaniem i pakowaniem gotowych produktów.

Firma, z siedzibą w Vastra - Frolunda koło Göteborga, jest właścicielem marki EcoRide i Walleräng Modular, która wprowadziła innowacyjne rozwiązanie połączenia roweru z silnikiem elektrycznym. EcoRide, który jest jedną z marek Grupy Pronordic, ma swoje sklepy w Szwecji, Norwegii, Niemczech, Francji, USA i krajach Beneluksu. Otwarcie nowej lokalizacji w Trójmieście potwierdza atrakcyjności regionu pomorskiego dla skandynawskich przedsiębiorców.

 

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.