Radial wprowadza się do w MLP Pruszków II

Radial wprowadza się do w MLP Pruszków II

Należąca do belgijskiej grupy bpost spółka Radial wprowadzi się do parku logistycznego MLP Pruszków II i otrzyma ponad 9 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej oraz biurowej.

Spółka Radial, Inc., należąca do belgijskiej grupy pocztowej bpost, jest liderem w zakresie technologiczno-operacyjnej obsługi handlu wielokanałowego (ang. omnichannel). Właściciele czołowych marek z całego świata wybierają Radial jako godnego zaufania partnera, z którym współpraca pomaga im realizować obietnice marki, antycypować i reagować na wszelkie zakłócenia w funkcjonowaniu branży oraz konkurować w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu rynkowym.

Innowacyjne rozwiązania Radial łączą sprzedawców z kupującymi przy zastosowaniu zaawansowanych technologii wielokanałowych; inteligentnych płatności i narzędzi ochrony przed oszustwami; sprawnego wsparcia logistycznego łańcuchów dostaw oraz obsługi klientów opartej na wnikliwym rozpoznaniu ich potrzeb – zwłaszcza w kontekście, w którym najwyższej jakości doświadczenie klienta ma znaczenie kluczowe.

MLP Pruszków II to centrum logistyczne położone w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Powstaje na działce 72 ha z przeznaczeniem na powierzchnie magazynowe i lekką produkcję. Jest to największy kompleks w regionie, którego docelowa powierzchnia najmu to 292 tys. mkw. MLP Pruszków II posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami. Park położony jest między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa. W jego pobliżu przebiegają linie kolejowe o charakterze międzynarodowym, które umożliwiają doskonałe warunki logistyczne zarówno dla dystrybucji krajowej, jak i międzynarodowej.

Radial wprowadza się do w MLP Pruszków II

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.