Rhenus Logistics zostaje w Mapletree Park Szczecin

Rhenus

Rhenus Logistics przedłużył umowę, a także powiększył wynajmowaną powierzchnię magazynową w Mapletree Park Szczecin do ok. 52 tys. mkw. 

Rhenus Logistics S.A., należący do grupy Rhenus, jest wiodącym dostawcą usług logistycznych o zasięgu globalnym, działającym w ponad 750 lokalizacjach na całym świecie. Firma funkcjonuje w Polsce od 1995 roku i jest ważnym graczem na rynku usług w zakresie rozwiązań magazynowych, logistyki towarowej, portowej, obsługi celnej oraz transportu lotniczego i morskiego.

W swoim portfolio posiada również usługi z zakresu logistyki zaawansowanych technologii, cyfryzacji, archiwizacji dokumentów czy recyklingu. 

Źródło: www.propertynews.pl

 

Rhenus

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.