SPAR uruchomił centrum logistyczne w Czeladzi

SPAR uruchomił centrum logistyczne w Czeladzi

Wasz Sklep SPAR uruchomił nowe centrum logistyczne w Czeladzi. Powierzchnia magazynu wynosi około 8,8 tys. mkw., z czego 4 tys. mkw. stanowi cześć chłodzona, kolejne 4 tys. mkw. przeznaczone jest na artykuły suche, a pozostałe 800 mkw. na pomieszczenia administracyjno-socjalne.

Centrum zlokalizowane jest w okolicach Sosnowca i będzie zaopatrywało placówki SPAR z południowej i południowo-wschodniej części Polski.

SPAR zapowiada, że nowy magazyn to kolejny krok w ekspansji sieci. Firma zakłada , że w ciągu 5 lat powiększy się do 400 placówek, głównie na  bazie sklepów Piotr i Paweł, ale także w oparciu o nowe umowy z niezależnymi detalistami. Obecnie sieć SPAR obejmuje ponad 210 sklepów, a rocznie dołączać będzie około 50 nowych lokalizacji.

 

SPAR uruchomił centrum logistyczne w Czeladzi

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.