Spedimex bierze więcej metrów magazynowych

Spedimex bierze więcej metrów magazynowych

Logicor podpisał z firmą Spedimex nową umowę najmu 22,3 tys. mkw powierzchni magazynowej w budynku nr 3 w parku logistycznym Logicor Stryków. Nowy magazyn będzie wykorzystywany przez firmę do świadczenia usług logistycznych i dystrybucyjnych dla jednej z największych sieci drogeryjnych w Europie.

Oprócz nowej umowy najmu, Spedimex przedłużył również istniejącą umowę najmu 17 tys. mkw powierzchni magazynowej i biurowej w budynku nr 2 w parku Logicor Stryków.

Spedimex jest polskim operatorem logistycznym, dostarczającym rozwiązania do zarządzania łańcuchem dostaw. Firma została założona w 1993 roku, obecnie ma 13 oddziałów w całej Polsce, a jej łączna powierzchnia magazynowa wynosi około 146 tys. mkw. Oprócz powierzchni wynajmowanej w parku Logicor Stryków, Spedimex zajmuje również budynek o powierzchni 20 tys. mkw w parku logistycznym Logicor Łódź I.

Logicor Stryków to nowoczesne centrum magazynowe, składające się z trzech budynków o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 107 tys. mkw.

Spedimex bierze więcej metrów magazynowych

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.