Spedimex przedłuża umowę najmu w Logicor Łódź I

Spedimex przedłuża umowę najmu w Logicor Łódź I

Firma Spedimex podpisała umowę przedłużenia najmu 20 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku Logicor Łódź I.

Spedimex to polski operator logistyczny, który oferuje rozwiązania do zarządzania łańcuchem dostaw. Spółka zajmuję powierzchnię całego budynku nr 2 w parku logistycznym Logicor Łódź I, którego łączna powierzchnia magazynowo-biurowa wynosi 20 tys. mkw. Spedimex, który od 2008 roku zajmuje budynek 2, obsługuje tam jedną z największych polskich sieci sklepów z odzieżą dziecięcą.

Logicor Łódź I to park logistyczny zlokalizowany w obrębie miasta Łódź, w dzielnicy Widzew, w odległości zaledwie 8 km od centrum miasta, w przemysłowej dzielnicy Widzew. Obiekt położony jest blisko ważnych szlaków komunikacyjnych – 7,5 km od autostrady A1 oraz 26 km od autostrady A2. Ponadto, park jest świetnie skomunikowany z centralną częścią miasta, dzięki bliskości przystanków autobusowych komunikacji publicznej. Lotniska w Łodzi oddalone jest zaledwie 12 km od obiektu.

Spedimex przedłuża umowę najmu w Logicor Łódź I

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.