Spółka Bidfood Farutex nowym najemcą w REINO IO Rzeszów

Spółka Bidfood Farutex nowym najemcą w REINO IO Rzeszów

Firma Bidfood Farutex, której oferta jest skierowana do podmiotów z branży HoReCa, wynajęła 1750 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w REINO IO Rzeszów. Najemcę podczas negocjacji umowy reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Bidfood Farutex działa na rynku od 1991 r. i aktualnie posiada w asortymencie ponad 7000 produktów – w tym świeżych, mrożonych i non-food. Część z nich spółka oferuje pod markami własnymi, np. Asiya, Forrest czy Cook Premium. Dzięki oddziałom w całej Polsce Bidfood Farutex sprawnie i szybko realizuje zamówienia, w tym te składane przez kontrahentów online w systemie e-bidfood. W ramach Akademii Bidfood spółka prowadzi szkolenia kulinarne dla profesjonalistów z branży gastronomicznej.

– Ze względu na prowadzone operacje spółka Bidfood Farutex była zainteresowana wynajmem magazynu w pobliżu rzeszowskiego lotniska. Obiekt REINO IO Rzeszów spełnił oczekiwania naszego Klienta pod względem zarówno lokalizacji, jak i warunków technicznych. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć Bidfood Farutex swoim doświadczeniem – mówi Katarzyna Bojanowicz, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska.

– Odpowiadając na zapotrzebowanie firmy Bidfood Farutex, zaoferowaliśmy naszą nowoczesną powierzchnię magazynową w parku REINO IO Rzeszów, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Rzeszów-Jasionka oraz autostrady A4. Cieszymy się na rozpoczęcie naszej współpracy, jak i utrzymanie pełnego wynajmu w naszym parku logistycznym – mówi Robert Szafarz, Leasing Manager, REINO IO Logistics.

REINO IO Rzeszów to centrum magazynowe położone w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka i w odległości 12 km od centrum Rzeszowa. W jego ramach najemcom oferowane są magazyny klasy A. Położenie obiektu umożliwia sprawną dystrybucję produktów nie tylko na obszarze południowo-wschodniej Polski, ale też krajów ościennych.

Spółka Bidfood Farutex nowym najemcą w REINO IO Rzeszów

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.