Spółka C. Hartwig Gdynia z magazynem w Gdańsku

Spółka C. Hartwig Gdynia z magazynem w Gdańsku

Spółka C. Hartwig Gdynia wynajęła 5.200 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Pomorskim Centrum Logistycznym. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

C. Hartwig Gdynia S.A. jest wiodącym polskim spedytorem międzynarodowym, działającym na rynku krajowym i międzynarodowym. Oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie spedycji morskiej, lotniczej, transportu drogowego, a także logistyki magazynowej oraz linii drobnicowych. Realizuje również obsługę portową ładunków masowych i konwencjonalnych oraz specjalistyczną obsługę celną. Firma posiada sieć oddziałów w Polsce, m.in. w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu czy Krakowie, a także na wschodniej ścianie w Koroszczynie i Białej Podlaskiej oraz spółki zależne w Niemczech, Wielkiej Brytanii i USA. Spółka C.Hartwig Gdynia należy do grupy kapitałowej OT Logistics, jednej z największych organizacji w branży TSL w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nowy magazyn firmy znajduje się w Pomorskim Centrum Logistycznym w Gdańsku, które należy do firmy Goodman, będącej obecnie w procesie sprzedaży swoich nieruchomości do GLP Group. Powierzchnia magazynowa zajmuje ok. 5 050 mkw., a biurowa ok. 150 mkw.

- Ważna część działalności klienta związana jest z funkcjonowaniem portów i obsługą kontenerów, w związku z powyższym poszukiwaliśmy magazynu położonego w jak najbliższej odległości od terminala DCT w porcie Gdańsk. Ponadto inne, administracyjne benefity związane z położeniem PCL zdecydowały o ulokowaniu nowego oddziału magazynowego w tym parku logistycznym – mówi Jakub Dudkiewicz, Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

 

Spółka C. Hartwig Gdynia z magazynem w Gdańsku

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.