Spółka AS-PL wybrała magazyn i biuro w Panattoni Park Tricity East I

Działająca w branży automotive spółka AS-PL to nowy najemca powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Tricity East I. Łącznie do dyspozycji firmy pozostaje prawie 2900 mkw. nowoczesnej przestrzeni. Negocjacje warunków spółka AS-PL powierzyła firmie doradczej Newmark Polska.

Spółka AS-PL została założona w 1992 r. w Gdańsku. Aktualnie zespół przedsiębiorstwa tworzy ponad 400 osób pracujących zarówno w Polsce, jak i w zagranicznych oddziałach – we Włoszech, w Hiszpanii i w Wielkiej Brytanii. Oferta AS-PL koncentruje się na dystrybucji alternatorów, rozruszników i podzespołów do m.in. samochodów osobowych, pojazdów użytkowych czy jednostek pływających. Liczba oferowanych produktów przekracza 27 000 pozycji, a odpowiadając na potrzeby klientów, firma stworzyła też markę własną „AS”. Poza dystrybucją przedsiębiorstwo proponuje też usługę regeneracji alternatorów i rozruszników.

– Nasz Klient miał sprecyzowane oczekiwania co do poszukiwanej przestrzeni magazynowo-biurowej. O wyborze Panattoni Park Tricity East I zdecydowało kilka czynników, w tym położenie kompleksu w pobliżu siedziby spółki i istniejącego już magazynu zewnętrznego oraz dostępność powierzchni w krótkim horyzoncie czasowym. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć spółkę AS-PL naszą wiedzą i kompetencjami. Wierzymy, że przyczyni się to do dalszego wzrostu przedsiębiorstwa – mówi Michał Rafałowicz, Dyrektor Regionalny w Newmark Polska.

Panattoni Park Tricity East I to kompleks budynków, w ramach którego oferowana jest nowoczesna powierzchnia magazynowa i biurowa. Park logistyczny położony jest przy ul. Elbląskiej 110 w Gdańsku – dla najemców oznacza to dobry dostęp do infrastruktury drogowej, w tym autostrady A1. Firmy dystrybucyjne doceniają też bliskość portu i terminala kontenerowego DCT, dzięki którym możliwy jest sprawny transport towarów na zagraniczne rynki.

 

O Newmark Polska

Newmark Polska jest Globalnym Partnerem Newmark, członkiem Globalnej Sieci Newmark. Należy do grupy wiodących firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy. Na czele firmy Newmark Polska stoi Piotr Kaszyński. Jej siedziba mieści się w Warszawie, a biura regionalne znajdują się we Wrocławiu, Trójmieście i Krakowie. Zespół Newmark Polska korzysta z globalnej platformy Newmark (Nasdaq: NMRK), która posiada biura na całym świecie i oferuje pełną gamę usług na każdym etapie cyklu życia nieruchomości. Więcej informacji o Newmark Polska na stronie: www.nmrk.pl

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.