Start budowy Centrum Dystrybucyjnego firmy Meble Wójcik

Start budowy Centrum Dystrybucyjnego firmy Meble Wójcik

Firma Meble Wójcik rozpoczęła proces inwestycyjny polegający na budowie nowego Centrum Dystrybucyjnego w Elblągu. Rozpoczęcie prac nastąpiło w pierwszej połowie września 2018 roku, a zakończenie ich przewidywane jest na połowę roku 2019. Obiekt powstaje w sąsiedztwie fabryki „Żuławskiej”, w pobliżu drogi ekspresowej S7. Inwestycja ma na celu m.in. poprawę jakości produktów i terminowości ich dostaw do odbiorców.

Inwestycja zlokalizowana jest na działce o powierzchni 3,5 ha. W jej skład będą wchodzić m.in.: magazyn wysokiego składowania o powierzchni 24.000 mkw., zaplecze socjalne dla pracowników, pomieszczenia biurowe oraz parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych.

Obecnie spółka Meble Wójcik posiada trzy zakłady produkcyjne na terenie Polski: Fabryki Mebli Stolpłyt, Wójcik Fabryki Mebli i Żuławskiej Fabryki Mebli, w których codziennie produkowane są meble, a następne dystrybuowane na prawie 30 rynków na całym świecie.

 

Start budowy Centrum Dystrybucyjnego firmy Meble Wójcik

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.