Sushi & Food Factor bierze więcej powierzchni w parku P3 Poznań

Sushi & Food Factor bierze więcej powierzchni w parku P3 Poznań

Sushi & Food Factor, producent i dystrybutor gotowych dań oraz dodatków do kuchni japońskiej, zdecydował się na renegocjację umowy najmu 2,4 tys. mkw., powierzchni produkcyjno-magazynowej równolegle z ekspansją na kolejnych 1,8 tys. mkw. w ramach parku P3 Poznań.

Sushi & Food Factor to polska firma zajmująca się produkcją gotowych dań kuchni japońskiej pod własnymi logo - Sushi4You, Wrap4You, Onigiri4You, Asia4You i Ready4You oraz w ramach marek własnych tworzonych na zlecenie polskich i zagranicznych sklepów, sieci handlowych oraz stacji benzynowych. Firma rozpoczęła działanie w październiku 2015 roku, a dziś zatrudnia około 160 osób.

Park P3 Poznań jest jednym z największych parków logistycznych w Wielkopolsce i oferuje ponad 190 tys. mkw. powierzchni magazynowo – biurowej oraz możliwość rozbudowy o kolejne ponad 200 tys. mkw. powierzchni magazynowej w formule BTS. Zlokalizowany w miejscowości Robakowo/Gądki, w odległości 16 km od centrum Poznania i 2,4 km od drogi ekspresowej S11 łączącej się z autostradą A2,umożliwia transport na wschód z Warszawą oraz na zachód z Berlinem. Na terenie centrum znajduje się przystanek autobusowy.

Sushi & Food Factor bierze więcej powierzchni w parku P3 Poznań

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.