TG Park rośnie w Radomiu

TG Park nie zwalnia w realizacji najnowszej inwestycji w Radomiu. Pierwsza hala o pow. 12 tys. mkw. została wybudowana i skomercjalizowana.

To druga inwestycja spółki TG Park w Radomiu. Park zlokalizowany jest w północnej części miasta przy drodze krajowej nr 9. Projekt zakłada budowę czterech hal magazynowych i magazynowo – produkcyjnych w klasie A. Łączna powierzchnia wynosi ok. 50 tys. mkw.

Pierwsza hala TG 1 o pow. 12 tys. mkw. została już wybudowana i skomercjalizowana. Powierzchnią podzieliły się firmy z branży tytoniowej i lekkiej produkcji.

Uzupełnieniem części magazynowej TG Parku są planowane dwa biurowce. Obszar objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzeni i sąsiaduje z „TSSE Wisłosan”.

Przypomnijmy, pierwsza inwestycja dewelopera zlokalizowana jest w południowej części Radomia przy ul. Samorządowej 12 i składa się z czterech hal o łącznej powierzchni 40 tys. mkw. Park etapu I także został skomercjalizowany w 100 proc.

Dużą zaletą TG Parku jest jego lokalizacja w północnej części Radomia, w przemysłowym otoczeniu wielu dużych firm. Teren ma także bardzo dobry dostęp do dróg krajowych (DK 9, DK 7 i DK 12). Podobnie, jak w poprzedniej inwestycji i tu hale realizowane są w systemie BTS (Build to suit), co oznacza, że klient otrzymuje obiekt „skrojony na miarę” – dopasowany do jego potrzeb i wymagań, pozwala mu to optymalnie wykorzystać powierzchnię.

 

źródło: https://www.propertynews.pl/magazyny/tg-park-rosnie-w-radomiu,78004.html

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.