TMM Express w MLP Pruszków I

TMM Express w MLP Pruszków I

Firma TMM Express Sp. z o.o. wynajęła powierzchnię o wielkości 4.343 mkw. w parku logistycznym MLP Pruszków I. Powierzchnia magazynowa wynosi około 3.700 mkw., a reszta wynajętego modułu przeznaczona jest na cele biurowo – socjalne.

TMM Express to firma o zasięgu międzynarodowym, która świadczy usługi przesyłek ekspresowych i kurierskich (dokumenty, paczki itp.). TMM Express działa od roku 1992 roku, a jej główna siedziba znajduje się w Luksemburgu.

MLP Pruszków I to centrum logistyczne, zlokalizowane w Pruszkowie, w odległości około 19 km od centrum Warszawy oraz około 4 km od autostrady A2. Cały kompleks obejmuje budynki o łącznej wielkości 170.695 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej zlokalizowanych na powierzchni o wielkości około 43 ha.

TMM Express w MLP Pruszków I

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.