Tristar Grodzisk ma nowego najemcę

Tristar Grodzisk ma nowego najemcę

Firma logistyczna Deka Trans, oferująca usługi w procesach magazynowania, przepakowania i dystrybucji, od maja br. wprowadziła się do parku przemysłowo-logistycznego Tristar Grodzisk. Nowy najemca zajmie 6,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej z zapleczem biurowym. Projekt Tristar jest wspólnym przedsięwzięciem typu joint venture Tristan EPISO 4 i White Star Real Estate, który zakłada inwestowanie i zarządzanie nieruchomościami logistycznymi klasy A. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Firma Deka Trans powstała w 2004 r. i specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych i branży FMCG. Deka Trans oferuje usługi w pełnym logistycznie zakresie od transportu przez magazynowanie, co-packing, e-commerce oraz wsparcie IT procesów, jak i dystrybucję gotowych produktów do finalnych odbiorców, czy wsparcie w zakresie magazynowania produkcji. Firma jest szczególnie aktywna w regionie Warszawy i centralnej Polski, dlatego kluczowym parametrem, jaki był brany przez Deka Trans pod uwagę przy wyborze nowego zaplecza magazynowego, była dogodna lokalizacja parku logistycznego Tristar Grodzisk.

- Tristar Grodzisk, dzięki swojej lokalizacji w pobliżu autostrady A2, to jedna z najlepszych i najbardziej cenionych przez najemców lokalizacji w regionie. Jednocześnie jest to nowoczesny obiekt, który powstał stosunkowo niedawno, bo w 2016 r. – co stanowi dodatkowy atut na tle konkurencyjnych lokalizacji w pobliżu Grodziska Mazowieckiego. Park Tristar Grodzisk położony jest zaledwie 19 km do wjazdu na obwodnicę Warszawy i 38 km od centrum stolicy Polski. Mamy tu też możliwość indywidualnego dostosowania powierzchni do wymagań najemcy – mówi  Urszula Rasmussen, Head of Industrial Leasing, White Star Real Estate.

Tristar Grodzisk zlokalizowany jest w pobliżu miejscowości Radonice. Lokalizacja jest ceniona zwłaszcza przez branżę logistyczną i firmy spedycyjne, gdyż stanowi bardzo dobre zaplecze dla dystrybucji towarów na rynek warszawski. Umożliwia też szybki dojazd do autostrady, która biegnie do granicy z Niemcami i drogi S2, co zapewnia połączenie z południową obwodnicą Warszawy.

- Optymalizacja kosztów i dogodna lokalizacja to najważniejsze cechy zaplecza magazynowego, na które zwraca uwagę każda firma logistyczna. Tristar Grodzisk ma dobrą lokalizację, która wpisuje się w naszą strategię działania. To bardzo nowoczesny obiekt, który spełnia nasze wszystkie wymagania w tej chwili. Cenimy sobie długofalowe relacje z partnerami biznesowymi, podobnie jak Tristar – co zaowocowało szybkim i sprawnym podpisaniem umowy satysfakcjonującej obie strony – mówi Sebastian Pazurek, Prezes Deka Trans.

Tristar Grodzisk ma nowego najemcę

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.