XBS Logistics dynamicznie rozwija się w Błoniu

XBS Logistics dynamicznie rozwija się w Błoniu

Firma XBS Logistics wynajęła kolejny magazyn w parku logistycznym P3 Błonie. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Firma XBS Logistics zajmuje się kompleksową obsługą łańcucha dostaw, w tym zaopatrzeniem, finansowaniem zapasów, logistyką wewnątrzmagazynową oraz transportem. Nowy magazyn zajmuje prawie 9.000 mkw. powierzchni magazynowej i 250 mkw. powierzchni biurowej. Firma XBS Logistics wynajmuje jeszcze dwa magazyny w okolicy Błonia.

- Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie, nie mieliśmy czasu, aby czekać na oddanie do użytku nowych obiektów. Cieszę się, że w parku P3 Błonie znaleźliśmy odpowiedni magazyn, który pozwoli nam jeszcze sprawniej obsługiwać klientów. Cresa Polska po raz kolejny sprawnie zaspokoiła potrzeby naszej firmy – mówi Jacek Kołodziejczyk, Dyrektor Zarządzający, XBS Logistics.

P3 Błonie to park logistyczny zlokalizowany 27 km na zachód od Warszawy, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 92 z autostradą A2. W skład parku wchodzi 14 budynków. Właścicielem parku jest P3 Logistic Parks.

- Pilne znalezienie tak dużego magazynu w jak najbliższej odległości od obecnych lokalizacji klienta, w zasadzie od zaraz, było niełatwym zadaniem. Przeanalizowaliśmy wszystkie możliwości i cieszymy się, że P3 dbając o dobrą relację z najemcą zaoferował odpowiedni dla XBS Logistics moduł magazynowy – mówi Jakub Kurek, Associate Director w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa, największej na świecie firmy doradczej na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącej usługi agencyjne wyłącznie w zakresie reprezentacji najemcy.

XBS Logistics dynamicznie rozwija się w Błoniu

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.