XBS Logistics konsekwentnie realizuje strategię

Firma XBS Logistics, specjalizująca się w obsłudze logistycznej sektora biznesowego, przedłużyła kolejne umowy najmu. Tym razem na łączną powierzchnię ponad 19 000 mkw. znajdującą się w dwóch magazynach w parku P3 Błonie pod Warszawą. W renegocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska. 

XBS Logistics świadczy kompleksowe usługi logistyczne w ramach grupy kapitałowej XBS. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania zoptymalizowane pod kątem e-commerce (fulfillment, dropshipping oraz cross border). Jako jedna z niewielu firm w Europie oferuje swoim klientom usługi optymalizacji procesu logistycznego w zakresie ekologii i wpływu na środowisko. 

Park logistyczny P3 Błonie znajduje się na zachód od Warszawy, przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 92 z autostradą A2. W 14 budynkach mieści się ponad 278 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Duże możliwości dostosowania powierzchni do prowadzonej działalności i bardzo korzystne położenie, sprawiają, że park P3 Błonie jest chętnie wybierany przez operatorów logistycznych i najemców, którzy prowadzą z niego dystrybucję na cały kraj, a znakomita większość magazynów jest stale wynajęta.

- Przedłużenie umowy przez XBS Logistics to przykład konsekwentnego trzymania się ustalonej strategii. Nawet w czasie zagrożenia COVID-19 XBS Logistics nie zwalnia tempa i świadczy klientom usługi na najwyższym poziomie, operując na nowoczesnej powierzchni. Przewidujemy, że dzięki silnej strategii firma poprawi swoją pozycję rynkową w 2021 r. Z przyjemnością pomożemy klientowi w dalszym rozwoju – mówi Jakub Kurek, Associate Director w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych w firmie Cresa Polska.

- To już kolejny raz, kiedy XBS Logistics zdecydował się przedłużyć z nami współpracę. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów nie tylko przed zawarciem umowy najmu, ale przede wszystkim przez cały czas jej trwania, a fakt, że zostają z nami na dłużej jest dla nas najlepszym potwierdzeniem, że robimy to we właściwy sposób – mówi Anna Brym, Leasing Manager w P3 Logistic Parks w Polsce. 
 

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.