Yonelle nowym najemcą Ideal Idea City Park

Yonelle nowym najemcą Ideal Idea City Park

Yonelle, polska marka kosmetyczna, wynajęła 1.050 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w kompleksie Ideal Idea City Park w Warszawie. Najemcę podczas negocjacji reprezentowała firma doradcza Cresa.

Firma Yonelle oferuje luksusowe kosmetyki pielęgnacyjne z segmentu premium będące alternatywą dla uznanych marek globalnych. Ich dystrybucja jest selektywna, a produkty sprzedawane są na wyłączność w perfumeriach sieci Douglas. Firma ma również bogatą ofertę kosmetyków profesjonalnych przeznaczonych dla gabinetów kosmetycznych i hotelowych SPA.

- Rozwój naszej marki, jej oferty i przychodów, jest wyjątkowo szybki. Cały czas szukamy innowacyjnych rozwiązań. W kosmetyce oznacza to tworzenie receptur z użyciem najnowocześniejszych surowców, używanie nowego rodzaju opakowań najlepiej zabezpieczających zawartość i ułatwiających użytkowanie. Po podjęciu decyzji, że przeprowadzka do większego magazynu i biura jest niezbędna, nawiązaliśmy współpracę z firmą Cresa Polska. Z natłoku ofert wyselekcjonowała ona dla nas te, które spełniały nasze podstawowe kryteria, oszczędzając w ten sposób nasz czas i energię. Przekonaliśmy się, jak rzetelność i profesjonalizm doradcy pomaga w wyborze najkorzystniejszej oferty i ułatwia negocjacje oraz zawarcie umowy. Cresa wskazywała wady i zalety poszczególnych ofert, a po zdecydowaniu przez nas o wyborze City Parku jako najlepszego oferenta cały czas uczestniczyła w rozmowach i negocjacjach, pomagała wypracować optymalne dla nas rozwiązanie – Danuta Borowska, dyrektor ds. planowania i koordynacji produkcji, Yonelle

- Poszukiwaliśmy dla Yonelle nowoczesnego magazynu typu Small Business Unit (SBU) w strefie miejskiej. Firma zatrudnia wielu specjalistów, dla których ważny był dojazd do miejsca pracy, jak i wygodna przestrzeń biurowa. Zaprezentowany przez nas obiekt spełnia wszystkie wymogi techniczne klienta potrzebne dla prowadzenia działalności oraz pełnić będzie funkcję reprezentacyjną. Cieszymy się, że mogliśmy wspierać w rozwoju firmę Yonelle – wiodącą polską markę produktów premium – mówi Miłosz Borkowski, starszy doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

Ideal Idea City Park zlokalizowany jest na granicy Warszawy i Raszyna przy ul. Mieczysława Słowikowskiego z dogodnym dojazdem od ulicy Szyszkowej. Pierwsze dwie hale mają łączną powierzchnię 11 tys. mkw. spośród blisko 18,5 tys. mkw. przewidzianych na wszystkie cztery hale tego obiektu. Jest on wznoszony tuż przy obwodnicy S2 w bardzo dobrej lokalizacji – zaledwie 6 min. jazdy od Park & Ride w Al. Krakowskiej.

Yonelle nowym najemcą Ideal Idea City Park

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.