Zadbano rozszerza najem w Fortress Logistic Park Bydgoszcz

Firma Zadbano, lider w kategorii usług home delivery i dostawca rozwiązań w zakresie logistyki kontraktowej, powiększa wykorzystywaną przestrzeń magazynowo-biurową do niemal 2.000 mkw. Renegocjacja dotychczasowej umowy odbyła się we współpracy ze specjalistami z firmy doradczej Cresa Polska.

Zadbano (wcześniej DTS) od 20 lat zapewnia kompleksową obsługę dostaw produktów z największych sklepów na terenie całego kraju wraz z serwisem wniesienia, instalacji, podłączenia czy montażu. Słowem, wszystkiego co potrzebne, by Klient już w dniu dostawy mógł skorzystać z zakupionych urządzeń AGD/RTV, mebli, sprzętu sportowego i wielu innych gabarytowych produktów.

Przedsiębiorstwo każdego roku realizuje ponad milion zleceń i pracuje dla ponad 450 marek o zasięgu ogólnopolskim. Dzięki rozbudowanej sieci 16 oddziałów na terenie całego kraju firma świadczy też usługi magazynowe,oferując swoim klientom składowanie krótko- i długoterminowe.

Fortress Logistic Park Bydgoszcz to nowoczesne centrum magazynowo-logistyczne. Znajduje się ono w dogodnym dla najemców położeniu – w centralnej części kraju, w pobliżu autostrady A1, w sąsiedztwie drogi ekspresowej S10 i w odległości ok. 15 km od centrum Bydgoszczy. Dzięki temu Fortress Logistic Park Bydgoszcz doskonale sprawdza się jako baza lub oddział do prowadzenia różnych operacji, w tym przede wszystkim transportu i dystrybucji towarów – zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Właścicielem obiektu jest fundusz Fortress REIT. Zadbano zajmie nową powierzchnię w ramach dotychczasowego parku.

– Jesteśmy zaszczyceni, że możemy kontynuować współpracę i jednocześnie powitać firmę Zadbano w naszym najnowocześniejszym obiekcie logistycznym, który umożliwi jej zwiększenie efektywności w zaspokajaniu szybko rosnących potrzeb na lokalnym rynku, jak i szerzej w regionie Europy – mówi Maciej Tuszyński, MD Fortress REIT Europe.

– Firma Zadbano powiększyła swój bydgoski oddział do niespełna 2.000 mkw. Decyzja ta była podyktowana ciągłym rozwojem spółki, wewnętrznymi analizami oraz zwiększonymi wolumenami towarów na jednostce. Dotychczasowa lokalizacja spełnia wymagania Klienta, dodatkowo dostępność powierzchni oraz atrakcyjne warunki pozwoliły na kontynuację współpracy z obecnym wynajmującym – mówi Jakub Dudkiewicz, Starszy Doradca w firmie Cresa Polska.

 

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.