Zagłosuj na Cresa Polska w konkursie Prime Property Prize 2018

Cresa jest nominowana w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów branżowych w Polsce. Trwa ostatni tydzień głosowania w plebiscycie Prime Property Prize 2018.

Zagłosuj teraz

Nagroda w kategorii Doradca Roku jest przyznawana za aktywność w sektorze nieruchomości komercyjnych, w szczególności w zakresie wynajmu powierzchni, sprzedaży nieruchomości oraz obsługi transakcji inwestycyjnych, a także za wkład w rozwój branży, innowacyjność usług oraz konsekwencję w realizacji strategii.

Cresa w pierwszym roku działalności w Polsce otworzyła pięć biur i zatrudniła ponad 50 najlepszych specjalistów na rynku. Pomogliśmy już wielu firmom i nie mamy zamiaru się zatrzymywać. Jeśli chcesz docenić naszą pracę oddaj swój głos już dziś.

Głosowanie trwa do 3 września 2018 roku. Każda osoba może zagłosować tylko raz. Warunkiem zaliczenia głosu jest kliknięcie w link weryfikacyjny, który przesyłany jest e-mailem.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.