Zagłosuj na Cresa Polska w konkursie Prime Property Prize 2018

Zagłosuj na Cresa Polska w konkursie Prime Property Prize 2018

Cresa jest nominowana w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów branżowych w Polsce. Trwa ostatni tydzień głosowania w plebiscycie Prime Property Prize 2018.

Zagłosuj teraz

Nagroda w kategorii Doradca Roku jest przyznawana za aktywność w sektorze nieruchomości komercyjnych, w szczególności w zakresie wynajmu powierzchni, sprzedaży nieruchomości oraz obsługi transakcji inwestycyjnych, a także za wkład w rozwój branży, innowacyjność usług oraz konsekwencję w realizacji strategii.

Cresa w pierwszym roku działalności w Polsce otworzyła pięć biur i zatrudniła ponad 50 najlepszych specjalistów na rynku. Pomogliśmy już wielu firmom i nie mamy zamiaru się zatrzymywać. Jeśli chcesz docenić naszą pracę oddaj swój głos już dziś.

Głosowanie trwa do 3 września 2018 roku. Każda osoba może zagłosować tylko raz. Warunkiem zaliczenia głosu jest kliknięcie w link weryfikacyjny, który przesyłany jest e-mailem.

Zagłosuj na Cresa Polska w konkursie Prime Property Prize 2018

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.