Zagłosuj na Newmark Polska w konkursie Prime Property Prize 2022

Zagłosuj na Newmark Polska w konkursie Prime Property Prize 2022

Firma doradcza Newmark Polska znalazła się w prestiżowym gronie pięciu firm nominowanych w plebiscycie Prime Property Prize 2022 w kategorii Doradca Roku. Decyzję o przyznaniu nagrody podejmują czytelnicy portali PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl. Głosowanie trwa do 31 sierpnia 2022 r.

Zagłosuj teraz: https://www.propertynews.pl/konkurs/prime-property-prize-2022,107/

Nagroda w kategorii Doradca Roku jest przyznawana agencjom doradczym oraz kancelariom prawniczym obecnym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Doceniana jest aktywność w sektorze, w szczególności w zakresie wynajmu powierzchni komercyjnych, sprzedaży nieruchomości oraz obsługi transakcji inwestycyjnych, a także wkład w rozwój branży, innowacyjność usług oraz konsekwencję w realizacji strategii.

W okresie od września 2021 do czerwca 2022 zespół Newmark Polska reprezentował najemców w wynajęciu ok. 340.000 mkw. powierzchni komercyjnej w całej Polsce. Do najważniejszych transakcji z tego okresu należą:
• reprezentowanie Morskiej Agencji Gdynia w renegocjacji i ekspansji powierzchni magazynowej ok. 22 800 mkw. w Trójmieście
• reprezentowanie Langowski Logistics w procesie ekspansji w Polsce – ponad 25 000 mkw.
• reprezentowanie Grupy Delta Trans w procesie renegocjacji umowy najmu powierzchni magazynowej ok. 17 000 mkw. na Górnym Śląsku
• reprezentowanie Grupy Muszkieterów w procesie najmu powierzchni magazynowej, ok. 13 000 mkw. na Górnym Śląsku.

„Wyróżnienie ze strony jury konkursu Prime Property Prize bardzo nas cieszy i jednocześnie zobowiązuje do utrzymywania wysokiego poziomu świadczonych usług. Jestem przekonany, że docenienie ogromu pracy naszego zespołu zadziała motywująco i w najbliższych miesiącach będziecie Państwo świadkami kolejnych spektakularnych transakcji z naszym udziałem” – mówi Piotr Kaszyński, Partner Zarządzający w Newmark Polska.

Newmark Polska jest Globalnym Partnerem Newmark, członkiem Globalnej Sieci Newmark. Należy do grupy wiodących firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy.

Zapraszamy do głosowania na stronie: https://www.propertynews.pl/konkurs/prime-property-prize-2022,107/

Głosowanie trwa do 31 sierpnia 2022 r. Warunkiem zaliczenia głosu jest kliknięcie w link weryfikacyjny, który przesyłany jest e-mailem.

Organizatorem konkursu Prime Property Prize 2022 jest Grupa PTWP.

 

O Newmark Polska
Newmark Polska jest Globalnym Partnerem Newmark, członkiem Globalnej Sieci Newmark. Należy do grupy wiodących firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy. Na czele firmy Newmark Polska stoi Piotr Kaszyński. Jej siedziba mieści się w Warszawie, a biura regionalne znajdują się we Wrocławiu, Trójmieście i Krakowie. Zespół Newmark Polska korzysta z globalnej platformy Newmark (Nasdaq: NMRK), która posiada biura na całym świecie i oferuje pełną gamę usług na każdym etapie cyklu życia nieruchomości. Więcej informacji o Newmark Polska na stronie: www.nmrk.pl

Zagłosuj na Newmark Polska w konkursie Prime Property Prize 2022

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.