Zbyszko Company rozpoczęło budowę nowego zakładu w Pile.

Zbyszko Company rozpoczęło budowę nowego zakładu w Pile.

Firma Zbyszko Company, producent napojów, rozpoczęła budowę trzeciego zakładu produkcyjnego. Inwestycja powstaje na terenie Specjalnej Strefy Przemysłowej w Pile. Produkcja ma ruszyć w 2020 roku.

Na działce o powierzchni 3,6 ha powstanie hala produkcyjno - magazynowa wraz z zapleczem biurowo - socjalnym, o łącznej powierzchni 16 000 mkw.

Fabryka zostanie wyposażona w trzy nowoczesne linie technologiczne. Docelowo Zakład będzie produkował 100 000 butelek 1,5 L na godzinę i zatrudni ponad 100 osób. Pierwsza produkcja o wielkości 50 000 butelek 1,5 L na godzinę ruszy na początku kwietnia 2020 roku.

Zbyszko Company jest obecna na polskim rynku już ponad 25 lat. To będzie trzeci zakład firmy i ma produkować napoje i wodę mineralną.

 

źródło: http://www.portalspozywczy.pl/napoje/wiadomosci/zbyszko-company-rozpoczelo-budowe-nowego-zakladu-w-pile-produkcja-ruszy-w-2020-r,175317.html

Zbyszko Company rozpoczęło budowę nowego zakładu w Pile.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.