Zymetric Sp. z o.o. przenosi biuro i magazyn do Panattoni Park Warsaw North III

Zymetric Sp. z o.o. przenosi biuro i magazyn do Panattoni Park Warsaw North III

Firma Zymetric Sp. z o.o., dystrybutor urządzeń i rozwiązań HVAC marki Midea, wynajęła biuro i magazyn w Panattoni Park Warsaw North III. W nowej lokalizacji firma będzie korzystała z 9700 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowo-magazynowej. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Od 15 lat firma Zymetric Sp. z o.o. dostarcza rozwiązania z zakresu klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania do obiektów o różnym przeznaczeniu, w tym mieszkalnych, biurowych, handlowych i użyteczności publicznej. Firma dystrybuuje urządzenia marki Midea, której jest generalnym przedstawicielem w Polsce, oraz prowadzi szkolenia z ich montażu, obsługi i serwisowania. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, spółka stworzyła 10 regionalnych biur na terenie całej Polski. Dotychczas Zymetric Sp. z o.o. może pochwalić się ponad 10 000 zrealizowanych projektów i ponad 5000 wydanych certyfikacji instalacyjnych.

– Ze względu na swój rozwój firma Zymetric Sp. z o.o. poszukiwała obiektu o dużo większej powierzchni magazynowej i biurowej. Mając na uwadze wygodę pracowników, spółka była zainteresowana najmem w pobliżu dotychczasowego magazynu. Panattoni Park Warsaw North III spełnia oczekiwania najemcy nie tylko pod względem powierzchni i lokalizacji, ale również zastosowanych rozwiązań – mówi Miłosz Borkowski, Senior Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska.

Panattoni Park Warsaw North III to nowa inwestycja powstająca przy węźle Kobyłka na trasie S8. Budynek magazynowy otrzymał certyfikat BREEAM Excellent. Moduł przygotowany dla firmy Zymetric Sp. z o.o. zostanie wyposażony w system ogrzewania biur – dzięki bazowaniu na technologii pomp ciepła z fotowoltaiką – jest ekologiczny i energooszczędny. Atutem Panattoni Park Warsaw North III jest również dogodne skomunikowanie oraz najwyższy standard powierzchni biurowej.

 

Zymetric Sp. z o.o. przenosi biuro i magazyn do Panattoni Park Warsaw North III

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.