Spółka Galicja Tomaszek w Panattoni Park Sosnowiec V

Ogólnopolska hurtownia sprzętu AGD, firma Galicja Tomaszek wynajęła 11.100 mkw. powierzchni magazynowej w obiekcie Panattoni Park Sosnowiec V.

Spółka Galicja Tomaszek zaopatruje w sprzęt największe sieci mebli kuchennych oraz niezależne sklepy AGD/RTV w Polsce. Firma działa na rynki Polskim od 28 lat. Galicja Tomaszek jest również twórcą pierwszej ogólnopolskiej sieci niezależnych sklepów ze sprzętem AGD i RTV, która pod marką Max Elektro zrzesza ponad 340 lokalnych sklepów.

Panattoni Park Sosnowiec V to budynek magazynowo - przemysłowy o powierzchni ponad 42 000 mkw., który wchodzi w skład parku magazynowego Panattoni Park Sosnowiec o łącznej powierzchni ponad 225 000 mkw. Magazyn w Sosnowcu jest zlokalizowany w pobliżu Euroterminala multimodalnego łączącego Europę, Rosję i Chiny oraz autostrady A4, bezpośrednio przy drodze ekspresowej S1.

Czytaj też: Magazyn dla e-commerce – wynajem, własny magazyn czy fulfillment?

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.